• sub1
  • sub2
  • sub4
  • sub5

Rodzice

Rodzice to najważniejsze osoby dla małego dziecka i najwięksi sojusznicy pedagogów. Dzięki stałemu kontaktowi i wymianie doświadczeń między domem i przedszkolem można lepiej poznać każdego wychowanka i jego potrzeby. Dlatego tak ważne jest dla nas nawiązanie współpracy z Państwem. Liczymy na Państwa inicjatywę w zgłaszaniu i wspólnym rozwiązywaniu pojawiających się problemów oraz dzieleniu się z nami Waszymi radościami.

Organizujemy różne formy współpracy z rodzicami naszych wychowanków:

  • Spotkania rodzinne
  • Spotkania edukacyjne dla rodziców
  • Zajęcia dla rodziców i dzieci
  • Konsultacje pedagogów i specjalistów dla rodziców

 Szczegółowe informacje o terminach spotkań są w menu: Przedszkole w zakładce: plan spotkań.

 

Rada Rodziców

W Przedszkolu Integracyjnym nr 45 jest powołana Rada Rodziców, która współdziała z dyrektorem i Radą Pedagogiczną przedszkola.

Rada Rodziców pracuje zgodnie z własnym regulaminem, który określa między innymi zasady jej powoływania i zadania.

 

Przewodnicząca Rady Rodziców

 

Katarzyna Sołtan-Młodożeniec

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Skarbniczka

 

Marta Kurowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Członkowie

 

Magdalena Czajka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Monika Frąk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Antonina Grządkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Jakub Kamiński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Maria Kosińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Marta Ochenkowska-Baj Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Katarzyna Oziemska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.