zmień kontrast

ARCHIWUM 2022 „RYBY”

JESIEŃ

Nadszedł nowy rok szkolny.

Do naszej grupy dołączyło 11 nowych dzieci, adaptacja nadal trwa ale już świetnie się ze sobą bawimy, biegamy po ogrodzie, tańczymy, śpiewamy i wiele innych.

Jesienny piknik rodzinny był wspaniałą okazją do integracji rodziców oraz dzieci z całego przedszkola.

ZIMA

Nadchodzą chłodniejsze dni! Grudzień puka już do naszych drzwi, a czapki i rękawiczki dawno znalazły się u użyciu. Pomimo braku śniegu za oknem wcale się nie nudzimy.

Przedszkolaki już nie mogą się doczekać wizyty Św. Mikołaja, więc czas zacząć przygotowania…

W końcu doczekaliśmy się śniegu, zabawy w ogrodzie przybrały zupełnie inną formę, zjeżdżanie z górki na jabłuszkach, kopanie w śniegu, lepienie bałwana – Ależ to jest zabawa.

WIOSNA

Po długiej i mroźnej zimie w końcu powitaliśmy wiosnę, za którą tak bardzo tęskniliśmy.

Pierwsze nasionka już wysiane, cebulki posadzone, pierwszy wiosenny spacer do parku już za nami. Teraz cieszymy się wiosną i jej pierwszymi oznakami …

Lato zbliża się wielkimi krokami, a my cały czas obserwujemy jak zmienia się przyroda w naszym cudownym ogrodzie, zmiany wraz z porami roku nie mają końca. Pełno kwiatów, warzyw, ziół, ptaków, wiewiórki, owady – to coś co widzimy codziennie, ale czasem odwiedza nas nietypowy gość ostatnio był to jeż.

LATO

Nadeszło Lato!

Rybki mają już za sobą oficjalne zakończenie roku, na którym zaprezentowały piosenki, wiersze, tańce i grę na instrumentach. Występ był wspaniały, dziękujemy rodzicom za udział!

Słoneczna pogoda sprzyja zabawom na świeżym powietrzu, nasz ogród staje się areną odkrywania, eksploracji i kreatywności. Poprzez zabawę na świeżym powietrzu, dzieci rozwijają swoją wyobraźnię, kreatywność i umiejętność rozwiązywania konfliktów, uczą się współpracy a przede wszystkim wspaniale się ze sobą bawią.

Skip to content