zmień kontrast

Alicja Ciesielska

Psycholog, pedagog specjalny, nauczyciel stażysta

Od zawsze zależy jej na dobru najmłodszych, stąd decyzja o wyborze kierunku kariery była formalnością. Studiując psychologię w Akademii Pedagogiki Specjalnej tylko utwierdziła się w swoim przekonaniu, że pomoc dzieciom i wsparcie ich rodziców to zadania, które sprawiają jej największą satysfakcję. By kompleksowo wspierać dzieci w wieku przedszkolnym i w pełni realizować swoją misję, podjęła kolejne studia – pedagogikę specjalną. Zdając sobie sprawę, że stojąc w miejscu nie można się rozwijać, ukończyła różnorodne szkolenia, m.in. Trening Umiejętności Społecznych, Terapię ręki, a ostatnio spełniła swoje największe marzenie i została certyfikowanym Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców i nauczycieli.

Mimo, że do zespołu dołączyła w kwietniu 2021 roku, posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Zdobyła je pracując w jednej z warszawskich poradni pedagogiczno-psychologicznych oraz przedszkolach niepublicznych. Była także wolontariuszem w Instytucie Kardiologii w Warszawie.

Zawodowo interesuje się w diagnozą i wsparciem dzieci ze spektrum autyzmu oraz diagnozą Zespołu Aspergera u dziewczynek. Świetnie czuje się we wspieraniu rodziców w pokonywaniu problemach wychowawczych.

Prywatnie miłośniczka literatury, narciarstwa zjazdowego i nadmorskich spacerów.