zmień kontrast

Nasze Wolontariuszki

Czerwiec 27, 2018

Zbliżając się powolutku do końca roku i podsumowując ważne wydarzenia w naszym przedszkolu, pragniemy napisać o dwóch, dobrze już wszystkim znanych, wyjątkowych wolontariuszkach, które u nas gościmy – Natalii z Gruzji i Demet z Turcji.

(więcej…)

OFERTA PRACY!

Czerwiec 15, 2018

Przedszkole Integracyjne nr 45 w Warszawie poszukuje Osób chętnych do pracy na stanowisko pedagog wspomagający w roku szkolnym 2018/2019. Bardzo mile widziane dodatkowe kwalifikacje do pracy z grupą przedszkolną. Praca w ramach umowy na zastępstwo.

Oferujemy pracę w interdyscyplinarnym, zgranym zespole. Możliwe jest rozpoczęcie stażu pod opieką doświadczonych opiekunów. Zapraszamy osoby otwarte na doskonalenie swojego warsztatu pracy oraz umiejące współpracować w zespole.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt telefoniczny (+22 844 08 29) lub mailowy przedszkole@pi45.waw.pl.

Dyżur wakacyjny

Kwiecień 26, 2018

30 kwietnia 2018 r. o godz. 9.00 pod adresem:

https://warszawa-dyzury.pzo.edu.pl/vacatio-parents/main.action

Zostanie uruchomiony elektroniczny system zapisów do dyżurujących w okresie wakacyjnym przedszkoli.

Zarejestrowany wniosek należy wydrukować, podpisać i złożyć w dyżurującym przedszkolu pierwszego wyboru.

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019 !

Marzec 3, 2018

Zbliża się czas zapisów dzieci do przedszkola na rok szkolny 2018/19.

Rekrutacja do przedszkoli rozpocznie się 2 MARCA br. i będzie prowadzona z wykorzystaniem systemu informatycznego. Informacja o terminach, zasadach i kryteriach rekrutacji jest dostępna na stronie internetowej Biura Edukacji www.edukacja.warszawa.pl. Wszystkie osoby zainteresowane naszym przedszkolem zapraszamy po informacje o zapisach do zakładki „rekrutacja”.

Prosimy o bardzo dokładne zapoznanie się z zasadami i kryteriami rekrutacji, szczególnie odnośnie dokumentów poświadczających spełniane kryteria, i sposobu ich składania.

http://edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/przedszkolaki